Exclaimer Cloud – Signatures For G Suite

Exclaimer Cloud – Signatures For G Suite, merkezi Gmail imza yönetimi için önde gelen bulut tabanlı bir çözümdür. Kullanımı kolay bir web portalı aracılığıyla tüm kullanıcıların G Suite e-posta imzalarını tasarlayın ve yönetin.
Her G Suite kullanıcısı, mobil cihazlar ve Mac’ler dahil olmak üzere herhangi bir cihazdan gönderilen e-postalarda tutarlı ve profesyonel bir e-posta imzası alacak.
İletişim bilgileri Google Directory’nizden alınır ve her kullanıcının doğru bilgiye sahip olmasını garantilemek için otomatik olarak kullanıcıların e-posta imzaları ile birleştirilir.
Sezgisel bir sürükle ve bırak editörü kullanarak Gmail imzaları oluşturun, tasarım üzerinde tam kontrole sahipsiniz!
Tanıtım afişleri, sosyal medya simgeleri, ödül logoları ve yasal sorumluluk reddi beyanı gibi çeşitli öğeler ekleyin.
Tüm Gmail imzaları bir web tarayıcısından kontrol edilir, birden fazla imza oluşturabilir ve bunları gruplara, Google Gruplarına veya bireysel kullanıcılara birkaç dakika içinde atayabilirsiniz.
Exclaimer Cloud platformu, en yüksek bulut güvenliği seviyeleriyle üretilmiştir ve ISO 27001: 2013 sertifikalıdır. Daha fazla bilgi edin.
Sürükle ve bırak editörü – Exclaimer Cloud – Signatures For G Suite, dakikalar içinde bir organizasyon imzasını kusursuz bir şekilde oluşturmanızı sağlayan, sezgisel bir sürükle ve bırak editörü ile birlikte gelir. Daha fazla bilgi edin
Birden çok G Suite e-posta imzası oluşturun – 5 kullanıcınız veya 100.000 kullanıcınız olsun, kullanıcılarınız için birden fazla imza oluşturabilirsiniz. İmzalar bireysel kullanıcılara, Google Gruplarına, bir alana veya tüm kuruluşa uygulanabilir.
BT uzmanı olmaya gerek yok – Exclaimer Cloud UI, tüm teknik yetenekteki kullanıcılar için tasarlanmıştır ve profesyonel bir Gmail imzası oluşturmak için HTML veya tasarım becerilerine ihtiyaç duymaz.

Gerçek zamanlı değişiklikler – İmzalarda yaptığınız değişiklikler anında güncellenir ve değişiklikleri önizleme panelinde anında görebilirsiniz. Güncellenen G Suite imzaları, “Kaydet” i tıkladıktan hemen sonra kullanıcılara dağıtılır.

Önceden oluşturulmuş bir imza şablonu seçin – Exclaimer Cloud ayrıca önceden oluşturulmuş e-posta imza şablonları içeren bir kütüphaneyle birlikte gelir. Şablonları kuruluşunuzun markasına uyacak şekilde uyarlayarak imzayı kendiniz yapın.

Kullanıcıların imzalarını kişiselleştirin – Kullanıcı fotoğraf özelliği ile bir adaya bir yüz ekleyin. Merkezi olarak yönetilen kullanıcı fotoğrafları ile Gmail imzalarınızı daha kişisel hale getirin.
Pazarlama ve Markalaşma
Şirketinizin logosunu ve özel yazı tipini ekleyin.
HTML görüntülü gösterim ve sertifikaları göster.
Bağlantı tıklama verilerini yakalamak için izlenebilir köprüler ekleyin.
Pazarlama kampanyalarına uygun tanıtım afişleri ekleyin.
Sosyal medya simgeleriyle ücretsiz yeni takipçiler edinin.
Zaman ve tarih özelliği ile e-posta imzaları planlayın.

Kullanıcı yönetimi
Gmail imzaları merkezi, web tabanlı bir yerden kontrol edilir.
Birden çok kullanıcıya erişim verin ve düzenleyici veya yönetici izinleri atayın.
İmzaları klasörlere gruplayın ve belirli kullanıcılara erişimi kısıtlayın.
Tek tek kullanıcılara, Google Gruplarına veya farklı alanlara imza atama.
Harici ve / veya dahili alıcılara gönderilen e-postalara uygulanacak bir imza oluşturun.
Daha kısa cevap imzaları oluşturun.
Gmail imzalarını kişiselleştirmek için kullanıcı fotoğrafları ekleyin.
G Suite’e bağlanmadan önce İmza Düzenleyicisini deneyin.

İmza Editörü
WYSIWYG sürükle ve bırak editörü
Birden çok Gmail imza öğesini kolayca ekleyin: Özel özellikler dahil olmak üzere iletişim bilgileri, Ofis adresi, Logo / afiş / ödülleri, Kullanıcı fotoğrafları, Sosyal medya simgeleri, Yasal sorumluluk reddi, Etiket simgeleri, Metin alanı
Önizleme panelinde anında imzanızdaki değişiklikleri görün.
Önceden oluşturulmuş şablonlar arasından seçim yapın ve kendiniz yapın.
İmza tasarımının her yönünü kontrol edin: Yazı tipi ailesini / boyutunu / rengini değiştir, Metne ve resimlere köprüler ekle, Resimleri yerleştirmeyi veya barındırmayı seçin, Bir kullanıcı özelliği boşsa alanları gizle, Arka plan resimleri ekle, İmzayı bitmap olarak gösterme, Hizalama ve doldurma, Kenarlık ekle
Tabloları kullan: Satırları ve sütunları kullan, Satır yüksekliğini ve sütun genişliğini değiştir

Teknik
Bilgi Güvenliği Yönetimi için ISO 27001 sertifikası ile akredite edilmiştir.
Tüm web özellikli cihazlardan gönderilen e-postalara Gmail imzaları uygulanır.
2 faktörlü yetkilendirme ve 7/24 izleme dahil en yüksek güvenlik seviyesi.
Tüm kullanıcı iletişim bilgileri için doğrudan Google Dizin’inize bağlanır.
Gerçek zamanlı sağlık hizmeti bildirimleri için kaydolun.
Kapsamlı bilgi tabanı mevcut.
Dünya çapında 14 bölgesel veri merkezi konumu.
Exclaimer bölgesel veri merkezinde bir sorun olursa, veri merkezi yük devretme.

Exclaimer Cloud – Signatures For G Suite, merkezi Gmail yönetimi için önde gelen bulut servisidir. Çözüm, operasyonel mükemmelliği ve olağanüstü güvenilirliği sağlayan devrimsel teknoloji kullanılarak inşa edilmiştir. Exclaimer Cloud gerçekten G Suite e-posta imzası yönetiminin yeni neslidir.

Exclaimer Bulut ortamı
Exclaimer Cloud, en yüksek güvenlik ve kullanılabilirlik düzeyleriyle oluşturulmuştur. Servis, dünyanın her yerinde bulunan 14 bölgesel veri merkezinde mevcuttur.
Exclaimer Cloud, kuruluşunuzun Google Diziniyle bütünleşerek, kullanıcılarınızın her zaman e-posta imzasında doğru iletişim bilgilerine sahip olmasını sağlar.
24/7/365 izleme hizmetimiz, herhangi bir servis uyarısını otomatik olarak algılayacaktır. Hizmet sağlık bildirimlerini e-posta veya SMS yoluyla almak için de kayıt olabilirsiniz.
Exclaimer Cloud, yüksek güvenlik ve kontrol standartları için Bilgi Güvenliği Yönetimi için ISO 27001: 2013 Sertifikası almaya hak kazanmıştır.
Tüm G Suite kullanıcıları, e-posta düz metin olsa bile, herhangi bir cihazdan ve herhangi bir posta istemcisinden gönderirken tam, yüksek kaliteli bir e-posta imzası alır.
Hizmet sunumunda, sizden herhangi bir yönetim veya bakım gerekmeden düzenli iyileştirmeler vardır.