Exclaimer Signature Manager Office 365 Edition

İşletmenizde Office 365 kullanan tüm personeliniz için e-posta imzalarını merkezi olarak tasarlanma ve dağıtılabilme imkanı sunar.
-Organizasyonunuza ait Office 365 e-posta imzalarını kolaylıkla dağıtır.
-Office 365 içerisinde kullanıcıların e-postalarını yazarken imzalarını hali hazırda görebilmelerini sağlar.
-Farklı departmanlara, organizasyon içerisinde yerine getirdikleri işlere bağlı olarak farklı e-posta imzaları temin eder.
– Office 365 Directory’sinden kullanıcı verilerini otomatik olarak çeker.
– Office 365 çekme menüden Kullanıcıların yazdıkları mesaj için en uygun olanı seçebilmeleri için çoklu e-posta imzaları yaratır.
-Tüm Office 365 e-posta imzaları tek bir konsoldan nihai kontrol sağlanarak güncellenir.
-Çoklu imzaları tanıtım bannerları, sosyal medya linkleri, sanatsal pazarlama çalışmaları, uygun hukuki uyarılar vb. çok daha fazla seçeneklerle dinamik içerikle tasarlayın.
En güçlü Microsoft Office uygulaması için en güçlü e-posta imza yazılımı
Tüm Office 365 için mevcut kullanıcılarınıza en tutarlı, profesyonel ve hukuki olarak uyumlu e-postaları sağlayın.
-Bir Exchange server’a ihtiyaç yoktur ve tüm kullanıcıların detaylarını organizasyonunuzun Office 365 Directory’si aracılığıyla alır.
-Directory alanları eksik olduğunda karşılaşılan e-posta imzalarındaki boş satırlardan kurtulun.
-Kullanımı oldukça kolay olan güçlü bir HTML şablonu editörü aracılığıyla e-posta imza şablonunuzu yaratın.
-Tek bir tıklamayla, tüm Office 365 kullanıcılarının e-posta imzalarını otomatik tamamlanan iletişim bilgileriyle güncelleyin.
-Tüm özellikler kurulumdan hemen sonra, her hangi ilave konfigürasyon veya modifikasyon gerektirmeden çalışır.
Office 365 imzalarını oluşturduğunuz politikaya uygun şekilde yönetin
Bir e-posta imzasında hangi unsurların görüneceğinin belirlemeye yönelik belirli Office 365 politikaları yaratabilirsiniz. Bir imza şablonuyla ilişkilendirildikten sonra, tüm Office 365 kullanıcıları aynı e-posta imzasına sahip olurlar.
-Yazılımın Politika Test Etme aracıyla, yeni e-posta imzalarını tüm Office 365 kullanıcılarına dağıtmadan önce hazırladığınız politikaların doğru şekilde çalışıp çalışmadığını kontrol edebilirsiniz.
-Pazarlama kampanyalarını e-posta imzalarıyla, ihtiyaç duyulduğunda otomatik olarak ayarlanabilen/kaldırılabilen ve değiştirilebilen tanıtım bannerlarıyla koordine edebilirsiniz.
-Sofistike kurallara bağlı motor teknolojisi, farklı e-posta imzalarının Office 365 Directory gruplarını, OU’ları ve diğer özellikleri kullanarak farklı e-posta imzalarının organizasyondaki rol/departmana göre atanmasına olanak sağlar., OU and other attributes.
-Uygun olan yerlerde, tüm e-posta imzaları font özelliklerinin kontrolünü yürütürken, kullanıcıların kendi iletişim bilgilerini kullanmasına izin verir.
-Dahili kullanıcılar için harici kullanıcılara gönderdikleri tüm gönderilerde e-posta imzalarını tüm iletişim detaylarını içerecek şekilde basit tasarım özelliğiyle yaratın.
-Dinamik e-posta imza alanlarını, mesaj metninden, kullanıcı iletişim verilerinden ve alıcıdan elde edilebilecek tüm veriler için kullanın.
E-posta imzalarınızı güçlü bir iletişim aracı haline dönüştürün
Farklı amaçlara yönelik çok sayıda e-posta imza şablonu yaratabilir; bunlara işletmenizin bir vitrini olacak şekilde statik metin, kurumsal görsel ve dinamik içerik ekleyebilirsiniz.
– Dahili WYSIWYG editörüyle isteğe özel e-posta imza tasarımları yaratabilir veya pakette bulunan ve içerisinde kapsamlı şablon çeşitlerinin bulunduğu kütüphaneden yararlanabilirsiniz.
– Pazarlama amaçlarına yönelik, önemli etkinlikleri, özel promosyonları ve diğer şirket haberlerini, e-posta imza kanalını kullanarak duyurun.
– Markanızı düşük maliyetli yüksek değer yaratan pazarlama iletişim aracı kullanarak ön plana çıkarın.
– Müşteri bağlılığınızı artırın ve “sosyal medya şeridi” kullanarak sizi izleyen bir sosyal medya grubu oluşturarak bunu tüm e-postalarda interaktif sosyal ikonlarla tamamlayın.
– Bulunduğunuz sektörde kazandığınız ödüller ve kurumsal sertifikasyonları e-posta imzası içerisinde vurgulayarak müşterilerinizin alanınızda en iyisi olduğunuzu bilmelerini sağlayın.
Tüm Office 365 e-posta imzalarını kontrol edin
Organizasyonunuz için doğru imzayı tasarlayın – Organizasyonunuz için isteğe özel e-posta imzası yaratın veya kapsamlı kütüphanede bulunan çok sayıda hazır şablon arasından uygun olanı seçin.
Departmanlara özel imzalar tasarlayın – Her kullanıcının organizasyonundaki rolüne göre doğru e-posta imzası edinebilmesi için belirli kurallar oluşturun. Tüm Office 365 e-posta imzalarını işletmenize ey uygun şekilde kullanın.
Çeşitli amaçlara yönelik çeşitli imzalar – Tüm Office 365 kullanıcılarının diledikleri durumda, diledikleri e-posta imzasını seçmelerini sağlayın. Belirli bir coğrafi bir bölge için veya sağlık veya hukuk gibi belirli bir sektör için tek bir e-posta imzası kullanın.
Her türlü Workstation üzerine yüklenebilir – İmza Yöneticisi Office 365, internete bağlı tüm cihazlar üzerine kurulabilir ve e-posta imza yönetimini kolaylaştırmak için kendisi için özel bir konsola sahiptir.
Tüm kullanıcı detaylarını Office 365 Directory’den alın – Tüm kullanıcıların, Office 365 Directory’nize entegre edilmesi sayesinde doğru iletişim bilgilerini içeren Office 365 e-posta imzasına sahip olmalarını sağlayın.
Tüm e-posta imzaları üzerinde tek bir tıklamayla değişiklik yapın – Bir imza politikası kaydedildiğinde, tüm kullanıcılar tek bir tıklamayla doğru e-posta imzasına sahip olurlar.
Sadece Office 365 için tasarlanmıştır
Basit Kurulum – Profesyonel Office 365 e-posta imzaları oluşturmaya başlamak için tüm ihtiyacınız olan bir Windows OS (İşletim Sistemidir).
E-posta yanıtları için farklı tasarımlar – Dahili telefon numaraları veya ofis içerisindeki konum gibi çalışanlarla ilgili kullanışlı bilgileri dahil edin.
Ödülle belgelenmiş kalite – İmza Yöneticisi Office 365 Versiyonu, çok sayıda ödül sahibi İmza Yöneticisi Outlook Versiyonu ve Exchange Versiyonu ile aynı e-posta imza teknolojisini kullanmaktadır.
Şirket kapsamında %100 doğru e-posta imzaları – Eğer iletişim bilgileriniz eksikse, yazılımınız otomatik olarak tespit eder ve tüm e-postalarınızdaki boş alanlar hakkında endişe duymanıza gerek kalmaz.
Tutarlı e-posta imzaları –Kurumsal markanızı sürdürmek için tüm imza fontlarının rengini, boyutunu ve stilini yönetin.
Tüm imzaları tam anlamıyla test edin – Tüm e-posta imza politikalarını, Office 365 üzerine yüklemeden önce kontrol edin. Yazılım Politika Test grafik ara yüzüyle kimin hangi e-posta imzasına sahip olduğunu net şekilde görmenizi sağlar.
E-posta yazarken Office 365 içerisinde tüm imzaları görün
Çalışanların büyük kısmı, mesajlarını yazarken e-posta imzalarını görebilmek ister. Eğer e-posta imzaları promosyon içeriğine sahipse, bu durum pazarlama ve satış ekiplerinin imzalarını görebilmelerini önemli hale gelir.
İlgili Office 365 e-posta imza yazılımıyla, tüm Office 365 kullanıcıları sahip oldukları e-posta imzalarının ne olduğunu yeni bir e-posta oluşturduğu zaman görebilir. En son gönderilen e-posta altında, bir e-posta kullanıcısının gönderdiği imzaları da gösterecektir.

Pazarlamada e-posta imza kanalının avantajını kullanın
E-posta imzalarıyla belirli promosyonları ve pazarlama faaliyetlerini ön plana çıkarın – İmza Yöneticisi Office 365 Versiyonuyla, Office 365 e-posta güçlü bir pazarlama fırsatına dönüşebilir. Belirli bir zaman aralığında etkin olacak şekilde ilave promosyon bannerları ekleyebilirsiniz. Bir faaliyet tamamlandıktan sonra, yazılım bunu otomatik olarak günceller veya gerekiyorsa kaldırır.
Önceden konfigüre edilmiş sosyal medya unsurları ekleyebilirsiniz – Organizasyonunuz büyük ihtimalle sosyal medya da belirli bir görünürlüğe sahiptir. Yazılımın interaktif ikonlarla bütünleşik “sosyal medya şeridini” kullanarak takipçilerinizi ve hayran kitlenizi genişletin.
Uluslararası e-posta kanunlarıyla uyum sağlayın
Organizasyonunuzu, tüm e-posta imzalarında tam hukuki uyarı içeren çeşitli ülkelerin e-posta düzenlemelerine uyum sağlayarak koruyun. Böylece bilgisayar virüsleri, gizlilik ihlalleri riskleri hakkında kullanıcıları dinamik uyarı metinleriyle uyararak katı mali cezalar içeren yaptırımlardan korunmuş olun.
Deneme İmza Yöneticisi Office 365 Versiyonuyla dakikalar içerisinde hazır olun
Hızla kurun – İmza Yöneticisi Office 365 Versiyonu indirdikten sonra, Politika Sihirbazımız vasıtasıyla ilk dakikalar içerisinde e-posta imzanızı oluşturmuş olacaksınız.
Yazılımı 30 gün boyunca ücretsiz deneyin – Ful deneme versiyonunu indirin ve niçin 47 milyon kullanıcının sunduğumuz İmza Yöneticisi yazılımını tercih ettiğini görün. Size aynı zamanda Microsoft Sertifikasına Sahip Profesyoneller (MCPs) barındıran ekibimizde tam kapsamlı teknik destek sunuyor olacağız.